توجه! برای نظر دادن یا پاسخ به این پست و نیز ایجاد پست توسط خودتان باید عضو سایت بشوید.

spongebob
مدیر ارشد انجمن

توی این پست میخوام داستان هایی رو در مورد تاریخ ادبیات بزارم

1 نظر براي اين پست ارسال شده است:

spongebob 3 سال پیش

لطفا نظرات و پیشنهادات یادتون نره موفق باشید

spongebob
مدیر ارشد انجمن

بزرگ علوی:چشم هایش-چمدان-سالاری ها-میرزا-مجموعه داستان نامه ها-ورق پاره های زندان

داستان من:سالاری ها چمدان میرزا روکه پرازمجموعه داستان نامه ها وورق پاره های زندانش بود جلوی چشم هایش بیرون انداختند
نکات:داستان گیله مرد ازکتاب مجموعه داستان نامه هاداستان گیله مرد بر کتاب (ازرنجی که میبریم)جلال آل احمد تاثیرداشته
کتاب گیله مرد مدت هاراهنمای نویسندگان مبارز بوده

spongebob
مدیر ارشد انجمن

صادق هدایت:بوف کور-سگ ولگرد-3قطره خون-اصفهان نصف جهان-پروین دخترساسان
داستان من:پروین دختر ساسان که دراصفهان نصف جهان زندگی میکند دربیابان راهی دیارغربت بود که بوف کور وسگ ولگرد بهش حمله کردن و3قطره خون ازش ریختن.آخییییییی

spongebob
مدیر ارشد انجمن

جمال زاده:پدرداستان نویسی ایران،به اعتبار مجموعه (یکی بود یکی نبود)اورا آغازگرسبک واقع گرایی درنثرفارسی معاصرمیدانند
.آثار:یکی بود یکی نبود(نخستین مجموعه داستان های کوتاه ایرانی)-دارالمجانین-سروته یک کرباس-تلخ وشیرین-شورآباد-هفت کشور-راه آب نامه-قصه های کوتاه برای بچه های ریش دار-قصه مابه سررسید
داستانم:یکی بود یکی نبود،یه دارالمجانین بود که بچه ها ازهفت کشور اونجاجمع میشدن.پسرقصه ماهم ازشورآباد ازراه سخت راه آب نامه خودشو به اونجارسوند.معلم بداخلاق شروع به صحبت کرد:شماهمه سروته یک کرباسین.باید براتون قصه های کوتاه برای بچه های ریش داروتعریف کنم.شاید پندبگیرید.بچه ها شنیدن داستانای تلخ وشیرین معلم رو.وبا سخن آخر که گفت قصه ما به سرسید همه به خودشون اومدن

1 نظر براي اين پست ارسال شده است:

baleb13 2 سال پیش

یکی بود یکی نبود محمدعلی جمال زاده هفت کشور را گشت تلخ و شیرین روزگار را چشید تا اینکه به شور اباد رسید در اونجا بچه های ریشداری را دید که نامه هایشان را تو اب می انداختند با خودش گفت اینها همه سرو ته یه کرباسند باید برم دارالمجانین قصه ما به سر رسید

آمار و اطلاعات

در حال حاضر 25 کاربر آنلاین می باشند. تعداد 0 عضو و 25 مهمان

مباحث: 1719 , ارسال ها: 116 , تالار ها: 34
بازدید امروز: 6205 , بازدید دیروز: 5749 , بازدید کل: 5321663